Dzisiaj jest: Wtorek
Tolisława, Wilhelm

Home Ogłoszenia parafialne

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mysłakowicach

58-533 Mysłakowice, ul 1 Maja15, tel. 661 638 886; Diecezja Legnicka – dekanat Karpacz www.myslakowice.diecezja.legnica.pl; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Konto parafialne: PKO BP SP: 60 1020 2124 0000 8302 0073 1455

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE -

XII Niedziela zwykła 23.06.2024r.

1.W tym tygodniu Kościół wspomina:

- XII Niedziela zwykła (23.06.)

- Poniedziałek (24.06.) - Narodzenie Św. Jana Chrzciciela, uroczystość

- Piątek (28.06.) - Św. Ireneusza,biskupa i męczennika, wspomnienie

- Sobota (29.06.) Świętych Apostołów Piotra i Pawła, uroczystość

- XIII Niedziela zwykła (30.06.)

2. W Niedzielę (23.06.) na Mszy św. o 10.30 -podziękowanie Panu Bogu za Rok szkolny. Na czas wakacji życzymy dzieciom,młodzieży i Nauczycielom błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże!

3. XXXII Piesza Pielgrzymka Legnicka na Jasną Górę będzie miała miejsce w dniach: 27.07. -5.08.2024r. Przewodnikiem Grupy 2(Jeleniogórskiej) jest Ks. Łukasz Toporek z Bazyliki w Krzeszowie.

Zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. "> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Telefon: 601 557 102. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

- W dniach 21-28.07.2024r. Obchodzimy XXV Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa. W Niedzielę (21.07.br.) po każdej Mszy św. w naszej parafii - poświęcenie pojazdów

- Nabożeństwo Czerwcowe do Najsw. Serca P.Jezusa odprawiane jest codziennie o 17.30

- Módlmy się za Zmarłych

- Dyrektor Akademickiego Liceum Katolickiego w Jeleniej Górze informuje, że trwa jeszcze nabór do kl. 1. Planowane jest otwarcie klasy o profilu biologiczno-chemicznym. Szkoła nie prowadzi naboru elektronicznego, dlatego niezbędny jest kontakt osobisty w budynku przy ul. Kopernika 1 (obok bazyliki).  Liceum oferuje wysoki poziom nauczania, co przekłada się na bardzo dobre wyniki egzaminu maturalnego. Atutem szkoły jest praca uczniów w małych grupach.

- Przy wyjściu z kościoła (również na Plebanii) można nabywać Tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny

-Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!