13 Maja 2024

TEL. PARAFIA - 661 638 886

Kancelaria parafialna czynna:

Poniedziałek i Czwartek:16.00 -17.00

Termin wizyty w kancelarii można umówić również

telefonicznie (661 638 886)

W sytuacjach pilnych – w każdym terminie

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

Kościół Parafialny ul.1-go Maja 15

Niedziela, uroczystości i święta

730 ; 1030 (dla dzieci); 1200 ;1800 (1700 - czas zimowy)

Dni powszednie:1800( 1700 - czas zimowy)

Nabożeństwa (Pół godziny przed Mszą św. wieczorną)

Kaplica ul.Kamienna 10 (Niedziela, uroczystości  i święta - 915)

- W I Czwartek miesiąca -pół godziny przed wieczorną mszą Św. - Adoracja najświętszego Sakramentu

- W I Piątek miesiąca -pół godziny przed wieczorną mszą Św. - Spowiedż św. i Adoracja najświętszego Sakramentu

- Intencje mszalne,ogłoszenia duszpasterskie, oraz inne informacje na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń (przy wejściu do kościoła),oraz na stronie internetowej naszej Parafii (www.myslakowice.diecezja.legnica.pl)

- Msze św. odprawiane są w dni powszednie: 18.00 (17.00 – czas zimowy); w Niedziele: 7.30; 9.15 (kaplica – ul. Kamienna 10); 10.30; 12.00; 18.00 (17.00 – czas zimowy). Jeśli są dodatkowe Msze św. to odprawiane są w dni powszednie pół godziny

przed wieczorną Mszą św.(lub Nabożeństwem).

W I Czwartek miesiąca przed wieczorną Mszą św. półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu

W I Sobotę miesiąca Msza św. o godz.7.30 W każdą środę w naszej Parafii (na początku wieczornej Mszy św.) odprawiana jest Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Do specjalnego pojemnika (przy obrazie M. B. Nieustającej Pomocy) prosimy składać prośby i podziękowania.

- Młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania (uzyskując podpisy).uczestniczy we Mszy św. niedzielnej(o godz.12.00) i innych nabożeństwach (np. Nabożeństwo różańcowe, Roraty, Droga Krzyżowa, Gorzkie żale).

- Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. (razem z Rodzicami) uczestniczą we Mszy św. niedzielnej (o godz.10.30) i Nabożeństwach (Różaniec, Roraty, Droga Krzyżowa).

- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej m.in. Niedzieli, Gościa Niedzielnego, oraz Pisma św. i książek o tematyce religijnej; słuchania i oglądania audycji religijnych.

- Prosimy, aby (ze względów bezpieczeństwa) na terenie kościelnym( m.in. murze przykościelnym, schodach) nie korzystać i nie jeździć na wrotkach, hulajnogach, rowerach i innymi pojazdami z wyjątkiem uczestników nabożeństw, załatwiania spraw kancelaryjnych i osobami uprawnionymi! Prosimy też, aby dzieci i młodzież w czasie nabożeństw nie przebywali na balkonach (chórze) kościoła.

Wyświetl większą mapę