Dzisiaj jest: Piątek
Włodzimierz

Home Ogłoszenia parafialne

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mysłakowicach

58-533 Mysłakowice, ul 1 Maja15, tel. 661 638 886; Diecezja Legnicka – dekanat Karpacz www.myslakowice.diecezja.legnica.pl; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE -

III NIEDZIELA WIELKANOCY - 14.04.2024r.

1.W tym tygodniu Kościół wspomina:

- III Niedziela Wielkanocy (14.04.) VIII Narodowe Czytanie PISMA ŚWIĘTEGO – 14 kwietnia 2024r. pod hasłem:” Trwali w nauce Apostołów i we wspólnocie”. XVI Ogólnopolski TYDZIEŃ BIBLIJNY (14.04. - 20.04.2024r.)

- IV Niedziela Wielkanocy (21.04.)-Światowy Dzień Modlitw o Powołania (Niedziela Dobrego Pasterza).Tydzień Modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego (21-27.04.2024r.) pod hasłem:” „Zróbcie wszystko cokolwiek wam powie mój Syn”

- Módlmy się za Zmarłych: + Marek małolepszy

- Bóg Zapłać za ofiary składane na nowy elektroniczny MONITOR (ekran) do wyświetlania pieśni w naszym kościele

- Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach zaprasza mieszkańców na koncert „ jak drogie sa wspomnienia”, który odbędzie się 14.04.(Niedziela) o godz.17.00 w sali widowiskowej GOK-u. W programie:kultura międzywojenna w humorze,dowcipach i najpiękniejszych szlagierach w wykonaniu duetu „My dwie” oraz zaprzyjaźnionych artystów. Wstęp wolny.

- Zapowiedzi przedślubne:

Nr. 1. Partyka Agnieszka Roksana, zam. Mysłakowice

Kucharczyk Damian Tadeusz, zam. Mysłakowice

Nr.2. Grzebielucha Mateusz, zam. Mysłakowice

Krzyśków Katarzyna, zam. Mysłakowice

Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach zobowiązany jest
poinformować tutejszy Urząd duszpasterski

-Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!