Home Nabożeństwa i Grupy

Nabożeństwa i Grupy

NABOŻEŃSTWA ODPRAWIANE W PARAFII

NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA i inne wydarzenia duszpasterskie

1. I Czwartek miesiąca ( Modlitwa o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne)- Pół godziny przd wieczorną Mszą św.: Adoracja Najśw. Sakramentu. Spowiedż św.

2. I Piątek miesiąca. Pół godziny przd wieczorną Mszą św.: Adoracja Najśw. Sakramentu. Spowiedż św. Litania do Najśw. Serca P.Jezusa

3. I Sobota miesiąca. Msza św. o 7.30 ( Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP) - Odwiedziny Chorych w domach

4.I Niedziela miesiąca ( wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu)- Zmiana tajemnic różańcowych- godz.12.00

5.Nowenna do MB Nieustającej Pomocy ( środa)

- Nowenna i Koronka do Miłosierdzia Bożego odmawiana w Niedzielę Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00; ucałowanie relikwii Św. Faustyny)

7.Nabożeństwo majowe ( Litania do NMP)

8. Nabożeństwo fatimskie (13.05 - 13.10.)

9.Nabożeństwo czerwcowe ( Litania do Najśw.Serca P. Jezusa)

10.Nabożeństwo różańcowe ( październik)

11.Nabożeństwo za zmarłych (Listopad – Wypominki)

12.Roraty – Adwent

13. Gorzkie Żale i Droga Krzyżowa ( Wielki Post)

14. Wizyta duszpasterska (Kolęda)

15. Rekolekcje Adwentowe i Wielkopostne; Misje św.

WSPÓLNOTY i Grupy

1.Rada Parafialna

2.Żywy Różaniec

3.Towarzystwo Przyjaciół WSD

4.Eucharystyczny Ruch Młodych

5.Duchowa Adopcja

6.Schola Parafialna

7.Niepełnosprawni

8.Lektorzy i Ministranci

9.Chorzy

10.OHP

11.MONAR

12.Nauki Przedmałżeńskie (Poradnia Życia Rodzinnego)

13.ODNOWA w Duchu Św. (9 osób uczestniczy w spotkaniach w Jelenie Górze w Parafii  Św. Wojciecha)

14.KATECHECI

15.Margaretki

16.Wspólnota Galillea

17.Parafialny Zespół Caritas

różaniecPrzez cały miesiąc październik uczestniczymy w nabożeństwie różańcowym, które w naszej parafii odprawiane jest codziennie

o godz. 17.30

Różaniec to modlitwa, która przemienia świat, zwłaszcza gdy jest odmawiana wspólnie. Każda z tajemnic różańca koncentruje się na jednym ważnym wydarzeniu z życia Jezusa Chrystusa i jego matki, Maryi i pomaga nam naśladować Ich w naszym życiu osobistym, rodzinnym i społecznym.

Nabożeństwo czerwcowe JEZUS

Modlitwa poświęcona Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Odmawiana jest przed wieczorną Mszą świętą.

Składa się z adoracji Najświętszego Sakramentu oraz

Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

ZAPRASZAMY CODZIENNIE, W DNI POWSZEDNIE I NIEDZIELE

O GODZ.17.30